logo WAK

 

bastion3 4 300x121

Logo Ossus1

sw

atom

 

logo starwarsy

 

Logo-carton

 

swk 3 2014 57W tamtym komiksie baron Soontir Fel. największy as myśliwski Imperium Galaktycznego, był przesłuchiwany przez rebeliantów, którzy go pojmali. Baron opowiedział przesłuchującym o swoim życiu, a także o swojej rodzinie, która, jak wskazuje tytuł, odgrywa bardzo ważną rolę w fabule Więzi rodzinnych. Tym razem Eskadra Łotrów, czyli elitarna jednostka myśliwska Sojuszu Rebeliantów musi wykonać zadanie, które przeszło do historii jako misja na Korelię - planetę, która nieszczególnie ucierpiała podczas galaktycznej wojny domowej.

Czytaj więcej...

swk 2 2014 56Głównym bohaterem tego komiksu jest BoShek, przemytnik i wybitny pilot, pochodzący z Korelii – podobnie jak Han Solo, z którym się przyjaźnił. BoShek pojawił się w Nowej nadziei tylko epizodycznie, odegrał jednak ważną rolę w historii uniwersum Star Wars – właśnie on w kantynie w Mos Eisley skierował szukających transportu Obi-Wana i Luke’a do Hana i Chewbacki, aranżując brzemienne w skutki spotkanie.

Czytaj więcej...

swk 1 2008 1Mace Windu nadzoruje szkolenie młodych Rycerzy w świątyni Jedi na Coruscant. Dzieci rozpoczynają trening bardzo wcześnie, już w wieku niemowlęcym. Ta poruszająca historia odpowiada na pytanie, dlaczego tak się dzieje, a także ujawnia pewien sekret Mistrza Windu.

Czytaj więcej...

swk 2 2008 2Boba Fett. jeden z ulubionych bohaterów wielu fanów Star Wars, jest nieodrodnym synem łowcy nagród Jango Fetta. W tej historii ojciec przekazuje małemu Bobie tajniki swojego fachu i zasady, jakimi winien się i kierować bezwzględny łowca nagród.

Czytaj więcej...

swk 3 2008 3Mace Windu zabiera swojego ucznia na ponurą, umierającą planetę, zamieszkaną przez wyznawców religii Sithów. Tam chce poddać padawana kolejnej próbie. Co czeka adepta Jedi w pradawnej świątyni?

Czytaj więcej...

swk 4 2008 4Ta historia ukazuje Dartha Maula wkrótce przed wydarzeniami z filmu Mroczne widmo. Mistrz Darth Sidious wyczuwa zakłócenie w Mocy i posyła ucznia, by sprawdził źródło problemu. Na miejscu nie wszystko okazuje się takie proste, jak się początkowo wydawało.

Czytaj więcej...

swk 1 2009 5Rada Jedi odkrywa obecność krwiożerczych terentateków na planecie Korriban. Wysyła troje Jedi. by się z nimi rozprawili, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Czytaj więcej...

swk 2 2009 6Wydarzenia, które znamy z pierwszej części klasycznej trylogii Star Wars, widziane oczami szeregowego szturmowca Imperium. W tej przejmującej historii zwykły żołnierz opowiada o tym. jak trafił do armii i o morderczym (jak najbardziej dosłownie) szkoleniu.

Czytaj więcej...

swk 3 2009 7Trwają wojny klonów. Po bitwie na pustynnym księżycu Anakin Skywalker znajduje się za linią wroga w towarzystwie rycerza Jedi ASharada Hetta, przedstawiciela Tuskenów z Tatooine. Anakin obwinia Tuskenów o śmierć swojej matki i pała do nich nieskrywaną nienawiścią.

Czytaj więcej...

swk 4 2009 8Mały Anakin Skywalker jest niewolnikiem Watta, handlarza złomu z Mos Espy na planecie Tatooine. Chłopak sprawia swojemu panu wiele kłopotów, ale często okazuje się niezwykle przydatny. W tym komiksie psuje szyki 5ebulbie. swojemu późniejszemu przeciwnikowi w zawodach ścigaczy.

Czytaj więcej...